Svet HP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svet HP

.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 One true Black in slytherin alive!!

Ići dole 
AutorPoruka
Nicolas Black
Profa
Profa
Nicolas Black


Muški
Broj poruka : 201
Godina : 29
Lokacija : Beograd- Zemun
Posao : Tracarenje u dnevnom proroku
Datum upisa : 09.01.2009

One true Black in slytherin alive!! Empty
PočaljiNaslov: One true Black in slytherin alive!!   One true Black in slytherin alive!! EmptyPon Jul 27, 2009 10:53 pm

Ime Nicolas
Prezime Black
Zivot pre Hogovortsa Rodjen sam kao sin Regulusa Black-a tj. brata one izdajice Siriusa. Moj otac je umro sa moje 4 godine tako da ga se jedwa secam. Nakon smrti moga oca odgajale su me moje dve tetke Narcisa I Belatriks. Poznajem crnu magiju kao sebe jer sam imao tu cast da me obucava mracni gospodar licno i znam skoro sve trikove. Takodje imam kompleks jer je moj brat od tetke Drako uvek bio vise cenjen od mene svuda osim kod mracnog gospodara sto mi je davalo snage da opstanem. Tacnije vise me je odgajala tetka Bela dok je Narcisa brinula o onom balavcu Draku. Takodje su mi rekli da imam sestru od strica izdajice koju nisam zeleo da upoznam ali uprawo jesam. Sada sam smrtozder jer sam nakon hogovortsa odlucio da nastavim posao mog oca. Nikada nisam upoznao svoju majku ali mi je tetka bela rekla da je bila velika vestica, smrtozder i da je umrla od stapica Siriusa Blacka!!! Zato ne mogu da gledam deo porodice Black koji je u ostalim kucama! Eto to je moj zivot pre hogovortsa.
Drage osobe u zivotu Belatriks Lestrange, Mracni Gospodar, Regulus Black
Osobe koje mrzim Drako Malfoj, Narcisa Malfoj
Omiljena kuca Slytherin
Porodice koje postujem Lestrange, Malfoj
Nazad na vrh Ići dole
 
One true Black in slytherin alive!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Life of a girl..With surname "Black"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Svet HP :: Ostalo :: Moj Dnevnik-
Skoči na: