Svet HP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svet HP

.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Light in the dark......

Ići dole 
AutorPoruka
Alex M. Riddle
1 godina
1 godina
Alex M. Riddle


Ženski
Broj poruka : 7
Godina : 27
Datum upisa : 27.07.2009

Light in the dark...... Empty
PočaljiNaslov: Light in the dark......   Light in the dark...... EmptyUto Jul 28, 2009 12:18 am

Moje pravo ime je Alex Mishael Riddlei moj zivot je malo komplikovan.....
Moj otac je bio brat Mracnog gospodara,ipak nikad nije bio smrtnosa.Ali moja majka jeste.Ona je bila cistokrvna vjestica i bila je smrtozder kao i cijela njena porodica i Voldemort ju je veoma cjenio.Nakon sto je upoznala mog oca napustila je smrtozdere i pridruzila se redu fenixa.Voldemort ih je ubio poslije mog rodjenja,jer me nisu predali smrtonosima, a meni je utisnuo mracni znamen.Odrasla sam kod ujaka i tetke zajedno sa svojom rodjakom.Kada sam napunila 9 god. Voldemort je poslao smrtozdere da me pronadju kako bih mu se pridruzila,(i od tada me smrtozderi zovu "Princezom tame").Ja to,naravno ,nisam htjela pa sam pobjegla kod mog rodjaka Siriusa Black- a.Posto mi je Voldemort posebnom carolijom utisnuo mracni znamen nesvjesno mi je darovao vrlo posebne moci.Kada sam odbila da mu se pridruzim naredio je da me ubiju,sto mu nije uspjelo.Ja sada idem na Hogwarts a kada ga zavrsim postacu auror i ubicu sve mracne carobnjake koji mi se nadju na putu ukljucujuci i Voldemorta.....(Sorry sto nisam detaljnije napisala ali sam zurila..xD)
Nazad na vrh Ići dole
 
Light in the dark......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Svet HP :: Ostalo :: Moj Dnevnik-
Skoči na: