Svet HP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svet HP

.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 S novim ruhom... :P

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Fleur DeLacour Weasley
Admin
Admin
Fleur DeLacour Weasley


Ženski
Broj poruka : 632
Godina : 29
Lokacija : Pancevo;Srbija
Posao : Guitar player
Datum upisa : 18.08.2008

S novim ruhom... :P Empty
PočaljiNaslov: S novim ruhom... :P   S novim ruhom... :P EmptyUto Avg 04, 2009 4:11 pm

Sa novim lookom, doslo bi do izvesnih promena, pa me zanima sta neki od vas misle o tome. Razmisljala sam o tome da promenimo ime i adresu foruma u nesto kao, recimo, krcma veprova glava, ili tako nesto, i da se od sad ne bavimo samo HP serijalom, jer je samo pitanje vremena kad cemo da prsnemo. Neka mesavina velikih knjizevnih ostvarenja, mitologije, HP-a, krcmarske atmosfere, i obilja informacija mi se cini poprilicno interesantno... Ali ne pitam se samo ja, pitate se i vi, `ajte, ljudi, da, ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
Bellatrix Lestrange
Min. M
Min. M
Bellatrix Lestrange


Ženski
Broj poruka : 560
Godina : 29
Lokacija : Lutam okolo
Datum upisa : 16.01.2009

S novim ruhom... :P Empty
PočaljiNaslov: Re: S novim ruhom... :P   S novim ruhom... :P EmptyUto Avg 04, 2009 10:18 pm

Daaaa...bilo bi fantasticno...upravo takvu atmosferu mozemo da napravimo, fantasticnu....msm sve te knjige poput HP-a i Gospodara Prstenova i u opste, bilo bi stv mng zabavno...da forum bude kao neka stara magicna krcma sa mnostvom zanimljivih informacija...da dolaze ljudi na forum da se zabavljaju, a ne da polazu ispite....Razz Ima previse HP foruma ....a sto ti kazes samo je pitanje vremena kad cemo puci...i nismo neka konkurencija...
Nazad na vrh Ići dole
Fleur DeLacour Weasley
Admin
Admin
Fleur DeLacour Weasley


Ženski
Broj poruka : 632
Godina : 29
Lokacija : Pancevo;Srbija
Posao : Guitar player
Datum upisa : 18.08.2008

S novim ruhom... :P Empty
PočaljiNaslov: Re: S novim ruhom... :P   S novim ruhom... :P EmptyUto Avg 04, 2009 11:20 pm

Yey! Imam pozitivnu reakciju! hvala Bella! :*
Nazad na vrh Ići dole
Virginia Angela Weasley
Profa
Profa
Virginia Angela Weasley


Ženski
Broj poruka : 687
Godina : 26
Lokacija : U nekom mom svetu..
Posao : Pisac
Datum upisa : 09.01.2009

S novim ruhom... :P Empty
PočaljiNaslov: Re: S novim ruhom... :P   S novim ruhom... :P EmptySre Avg 05, 2009 3:49 am

A cool je idea..Mogli smo da napravimo nesto kao krcmu..Cool Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://NyMpHa97.piczo.com
Bellatrix Lestrange
Min. M
Min. M
Bellatrix Lestrange


Ženski
Broj poruka : 560
Godina : 29
Lokacija : Lutam okolo
Datum upisa : 16.01.2009

S novim ruhom... :P Empty
PočaljiNaslov: Re: S novim ruhom... :P   S novim ruhom... :P EmptySre Avg 05, 2009 2:12 pm

Fleur DeLacour Weasley ::
Yey! Imam pozitivnu reakciju! hvala Bella! :*
O, pa nema na cemu, xixi, extra je ideja i look je fantastican stvarno ko krcma, fantasticno je...bas mi se svidja....good jooob!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Trinidad Maria Gardell
Profa
Profa
Trinidad Maria Gardell


Ženski
Broj poruka : 449
Godina : 29
Lokacija : The magic library
Datum upisa : 18.08.2008

S novim ruhom... :P Empty
PočaljiNaslov: Re: S novim ruhom... :P   S novim ruhom... :P EmptyČet Avg 06, 2009 5:53 pm

Meni se mnogo svidja jer me je Hari Poter smorio jos od davno mogu ja da uredjujem Narniju,ali ja sam vec pocela tj otvorila sam jednu temu,ako ti se fleur ne svidja obrisi je,a ima jos jedna Knjiga koju bi htela da otvoris kao forum a to je Pridejn mnogo lepe knjige skoro kao Narnija,i nju bi mogla da uredjujem posto ne znam koliko vas je procitalo te knjige

Thumbs up za ideje o mixovanju knjiga

ali mi se naziv ne svidja
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





S novim ruhom... :P Empty
PočaljiNaslov: Re: S novim ruhom... :P   S novim ruhom... :P Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
S novim ruhom... :P
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Svet HP :: Diagon Aleja :: Gradski Trg-
Skoči na: