Svet HP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svet HP

.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 STRASNE PRICE BAHAHAHAH

Ići dole 
+11
Little J@ne Riddle
Evanna Lynch
Bellatrix Lestrange
* Fenix Girl *
Lily Luna Potter
Braco
Rihanna
Bella Swan
Hermione Weasley
Virginia Angela Weasley
Bill Weasley
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Bill Weasley
Admin
Admin
Bill Weasley


Muški
Broj poruka : 974
Godina : 32
Lokacija : U svetu muzike la la la
Posao : Direktor Skole
Datum upisa : 07.07.2008

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyPon Jan 12, 2009 12:21 am

Evo jedne takve....
Bio jednom jedan posxtar i on je oswojio nagradnu igru “krstarenje za 1 osobu” ... Ukrcawajuci se wideo je jednom musxkarca koji je bio bled i sa krrrrwawim ochima ! Ushao je u swoju kabinu i raskomotio se..odjednom je ushao onaj jeziwi chowek,nabacio zlogan osmex i rekao da obawezno dodje na weceru,bice iznanadjenje !!!Ukriwio je glawu i izashao...kada je poshtar stigao na weceru wideo je da su swi mrrrtwi..UBIJENI...samo je bila jedna dewojcica koja mu je rekla.."cudowishte..na owom brodu...” i odjednom skocila preko palube..Kada se okrenuo wideo je onog choweka koji je rekao “ja uwek odrzawam swoja obecanja..."Cowek se nekako izwukao i posle nekoliko god saznao da je taj chowek poginuo pre 13 godina u istom danu na istom mestu..u brodolomu..poshtar i dan danas ide na terapije jer josh uwek nemoze da preewazidje traumu.

ovo je jedan decko IZMISLIO
Nazad na vrh Ići dole
https://svethpsrbija.forumsr.com
Virginia Angela Weasley
Profa
Profa
Virginia Angela Weasley


Ženski
Broj poruka : 687
Godina : 26
Lokacija : U nekom mom svetu..
Posao : Pisac
Datum upisa : 09.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyPon Jan 12, 2009 1:54 am

Hahah..Smislicu i ja jednu..xD
Nazad na vrh Ići dole
http://NyMpHa97.piczo.com
Hermione Weasley
Admin
Admin
Hermione Weasley


Ženski
Broj poruka : 690
Godina : 27
Lokacija : Forest
Posao : Zamenica direktora
Datum upisa : 18.08.2008

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyPon Jan 12, 2009 2:01 am

POa prica nije toliko strasna..ehehe..Evo smejm se! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Bella Swan
5 godina
5 godina
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 422
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao : Odbojkaaa....♥♥♥
Datum upisa : 11.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyPon Jan 12, 2009 11:48 pm

PA da....msm nije taj dechko dobro smislio msm ustrawio...xDD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jonasbrothers.top-board.com
Bill Weasley
Admin
Admin
Bill Weasley


Muški
Broj poruka : 974
Godina : 32
Lokacija : U svetu muzike la la la
Posao : Direktor Skole
Datum upisa : 07.07.2008

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyPon Jan 12, 2009 11:49 pm

Meni je bilo malo jezivo....
Nazad na vrh Ići dole
https://svethpsrbija.forumsr.com
Bella Swan
5 godina
5 godina
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 422
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao : Odbojkaaa....♥♥♥
Datum upisa : 11.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyPon Jan 12, 2009 11:55 pm

Meni ne iako sam ja jedna od najstashnijih osoba koje se plashe toga ali me owo nije nimalo uplashilo....xDD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jonasbrothers.top-board.com
Virginia Angela Weasley
Profa
Profa
Virginia Angela Weasley


Ženski
Broj poruka : 687
Godina : 26
Lokacija : U nekom mom svetu..
Posao : Pisac
Datum upisa : 09.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyUto Jan 13, 2009 2:22 pm

Baka po imenu Lily zivela je sama u stanu na prvom spratu...Sve je bilo lepo dok nisu pocele da joj nestaju stvari...
Posle tusiranja ostavila je peskir pored lavaboa..Okrenula se da nadje svoje donje rublje..Ali posto nije mogla naci ona je morala uzeti peskir i otici u spavacu sobu gde su joj sve stvari..Kada je pogledala na lavabo,nije mogla svojim ocima da veruje...Uzela je drugi peskir i otisla..Pre nego sto je legla stavila je na stolicu stvari koje ce sutra da obuce.....Kada je ustala nije ih bilo..Ponovo baka nista nije preduzela..Rekla je sebi:,,To su samo sitnice koje ja mislim da sam tamo stavila ,a nisam!''
Ona je mislila da ce joj i ubuduce nestajati samo sitnice ali..
Popodne je posle rucka htela ostaviti krpu na sto..Ali njega nije bilo..Pogledala je na prozor a roletne su se odjednom spustile..Cebe na krevetu je padalo...I za cas je bilo na podu..!Baka sada stvarno nije mogla verovati..Okrenula je policiski broj,ali i tada se desilo nesto cudno!
Covek se javio ali kasnije samo je cutao a ponekad bi se culo i vristanje u pozadini..Baka je ispustila telefon..
Otisla je da legne,mislila je da joj nije dobro..
Samo sto je spustila glavu na jastuk telefon je zazvonio..zvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvr,zvvvvvvvrv!
Lily je ustala,digla slusalicu i samo cula:,,Ocekuj me,na vratima!''
Ona je ponovo okrenula policiski broj ali samo joj se ponovilo ono isto..
Odjednom na vratima se neko pojavio..Baka je skupila svu nsagu i sacekala ga da udje..Covek je bio dobro razvijen,a baka mala i sicusna..Kada je pokusala da ga udari njena ruka je proletela kroz njega..On joj je rekao da joj je on ono sve uzimao..i da je on duh..I da sada svakome dolazi duh koji su ga prizivali u mladosti...

Spojler:
Nazad na vrh Ići dole
http://NyMpHa97.piczo.com
Bella Swan
5 godina
5 godina
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 422
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao : Odbojkaaa....♥♥♥
Datum upisa : 11.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyUto Jan 13, 2009 9:33 pm

Preko neta me nishta ne mozhe da uplashi
msm takwe strashne price ali da mi to pricash napolju po mraku se setamo onda bih se jakooo uplashila....Znate wi oni prichu o Krwaroj Meri??
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jonasbrothers.top-board.com
Rihanna
1 godina
1 godina
Rihanna


Ženski
Broj poruka : 21
Godina : 29
Datum upisa : 09.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyUto Jan 13, 2009 10:08 pm

ja znam o krwawom mery i nje se plasim Sad
Nazad na vrh Ići dole
Bella Swan
5 godina
5 godina
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 422
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao : Odbojkaaa....♥♥♥
Datum upisa : 11.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyUto Jan 13, 2009 10:10 pm

I Ja....xDD

GRRRR....xDD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jonasbrothers.top-board.com
Virginia Angela Weasley
Profa
Profa
Virginia Angela Weasley


Ženski
Broj poruka : 687
Godina : 26
Lokacija : U nekom mom svetu..
Posao : Pisac
Datum upisa : 09.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyUto Jan 13, 2009 11:55 pm

Ja ne znam..Ispricaj nam,buahahahahhah!
Nazad na vrh Ići dole
http://NyMpHa97.piczo.com
Bella Swan
5 godina
5 godina
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 422
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao : Odbojkaaa....♥♥♥
Datum upisa : 11.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptySre Jan 14, 2009 12:14 am

Cekaj da mi dodje bf onda ja nzm tu prichu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jonasbrothers.top-board.com
Braco
Profa
Profa
Braco


Muški
Broj poruka : 205
Godina : 28
Lokacija : eeeeeee tajna.....
Posao : playing piano
Datum upisa : 16.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptySub Jan 17, 2009 12:36 am

Ukleti automobil o kome je ovde rijec je ford iz 1967. godine,koji je krstario americkim cestama sedamdestih godina.Ova prica je bila inspiracija mnogim filmovima i romanima,a ja znam samo za film "Auto".Sve pocinje na cesti broj 666, koja je bila 6 dio ceste 66,pa je dobila taj nepopularni naziv.
Iako je ova cesta vezana za nekoliko cudnih nesreca,ukleti Ford se pominje 1971. godine u lokalnim novinama Kortez Bjugla i to o nepoznatom napadacu koji je svojim fordom izazvao nesrecu na cesti a zatim nestao.U nesreci je poginulo cak 5-toro ljudi,a po prici ocevidaca i prezivjelih govori o tome da se je pojavio misteriozni automobil bez tablica,a onda je taj automobil skrenuo u suprotnoj traci i tako izazvao da kamion koji je isao prema njemu skrene i udari u punoj brzini tri automobila sa suprotne trake.Policija je uskoro obavjestena,ali niko nije mogao da nadje misteriozni auto.
Slijedeci slucaj se desava nekoliko mjesecei kasnije kada su svi zaboravili za slucaj.Na benziskoj stanici i kamionskom odmoristu (motelu) u blizini Grastin Roka, u Arizoni dešava se naizgled nesto veoma cudno.Naime djevojka ulazi u odmoristu sva uplakana tvrdeci da je vidjela duha.Vlasnik motela Dzejms Kalika je smiruje i ona mu prica uzasnu pricu...Na nekoliko kilometara od odmorista stopirala je crni Ford,ali su stakla bila zamagljena tako da nije vidjela vozaca.Bas kada je pomislila da ce auto otici,ali su se vrata otvorila i djevojka je usla.Izmedju devojke i vozaca je postojalo staklo crno i neprovidivo.Djevojka je zamolila vozača da je odveze na mjesto gdje se sad nalazi.Voznja je protekla u tisini i kad su stigli blizu odmorista rekla je da tu stane i kola su stala. djevojka je pokusala da izadje ali nije mogla vrata su bila zakljucana pokušala je ponovno ali bez uspjeha.Izmedju nje i vozaca se je konacno otvorilo staklo,a tamo je sjedio sijedi covjek kratko podsisane kose.Djevojka ga je zamolila da otvori vrata,ali bez uspjeha.Najzad,sada je djevojka bila vec uznemirena,da ne pominjem koliko je sada osjecala jezu.Pruzila je ruku prema vozacevom ramenu i vozac je okrenuo glavu.Tada je djevojka ugledala pravi horor mladiceve oci su izgledale veoma cudno,umjesto beonjace i zjenica,mladiceve oci su bile potpuno crne,kao dva klikera, a koza mu je u licu bila bijela skoro kao brasno.
Djevojka je pocela da vristi,a vrata su se otvorila i djevojka je izletjela iz kola i otrcala u odmaraliste...Jedan od posjetilaca te veceri je bio lokalni serif koji je u glavi sakupio 2 i 2 i shvatio da je toj onaj isti auto koji je prije nekoliko mjeseci izazvao nesrecu.Serif je usao u svoj auto i krenuo u pravcu koji je djevojka opisala.Slijedeceg jutra je serif pronadjen mrtav,a njegov auto smrskan.Posljedica je bila zakucavanje u drvo.ehhh
Slijedece nedjelje se desavaju cudni slucajevi u kome je bio zapazen crni ford.Kao sto su prometne nesrece,pregazeni pjesaci,cak se je jednom zaletio u stand sa hrenovkama usmrtivsi prodavca.Slucaj je došao cak do FBI.Teror misterioznog automobila ili Paklena kolica kako su ga lokalni mjestani prozvali traje 6 mjeseci.
Jedan od najpoznatijih slucaja je bio kada je auto punom brzinom uletio kroz prozor jednog restorana ruseci sve pred sobom sve do kuhinje.Uskoro je u zgradi izbio pozar i cijela je zgrada izgorjela do temelja,a auto se izvukao i nastavio put kao da nije nista bilo...
I onda jedne noci agenti koji su radili na slučaju "Paklena kolica" saznaju sudeci po tablicama da je auto van uporabe i da je prije toga pripadao mafijaskoj obitelji Vedrone,koji je u njemu izvrsavao neke od najuzasnijih egzekucija svojih suparnika.Godinama je sluzio samo za to,a onda ga je jednostavno ostavio na groblju automobila da trune.Ali kako su agenti saznali auto je jedne noci jednostavno nestao da bi zapoceo svoj krvavi pohod.Posto su ovo otkrili agenti odlaze do groblja i tamo ga zaticu kako se vraca sa svog paklenog puta.U izvjestaju je pisalo da je auto jednostavno prestao da radi.Kada su agenti prisli kolima unutra nije bilo nikoga,ni vozaca ni bilo koga drugog,ali odjednom je auto proradio i poceo da juri agente. poslije nekoliko minuta jurnjave,jedan od agenata uspjeva da aktivira magnetnu kuku i podigao je auto i bacio je u masinu za mrvljenje,koja ga je smrvila.
Strucnjaci koji se bave ovim poslom tvrde da je auto postao uklet zato sto su se u njemu godinama desavale uzasne stvari.I da je onaj vozac kojeg je djevojka vidjela vjerojatno samo nesmirena dusa jedne od zrtava mafijaske obitelji Vedrone...


takođe sam malo ceprkao nesto vezano za duhove i saznao da naucnici znaju da postoji neko naucno objasnjenje za ovakve stvari,ali samo ljudska nauka nije na tom nivou,ludo a?
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.8forum.biz/forum.htm
Braco
Profa
Profa
Braco


Muški
Broj poruka : 205
Godina : 28
Lokacija : eeeeeee tajna.....
Posao : playing piano
Datum upisa : 16.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptySub Jan 17, 2009 12:37 am

svidja vam se prica?
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.8forum.biz/forum.htm
Virginia Angela Weasley
Profa
Profa
Virginia Angela Weasley


Ženski
Broj poruka : 687
Godina : 26
Lokacija : U nekom mom svetu..
Posao : Pisac
Datum upisa : 09.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptySub Jan 17, 2009 11:49 am

Nije losa..Samo sto ona meni nije strasna..Onako mi je..Vise za novosti..xD
Nazad na vrh Ići dole
http://NyMpHa97.piczo.com
Braco
Profa
Profa
Braco


Muški
Broj poruka : 205
Godina : 28
Lokacija : eeeeeee tajna.....
Posao : playing piano
Datum upisa : 16.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptySub Jan 17, 2009 3:56 pm

zapisujes....xD
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.8forum.biz/forum.htm
Virginia Angela Weasley
Profa
Profa
Virginia Angela Weasley


Ženski
Broj poruka : 687
Godina : 26
Lokacija : U nekom mom svetu..
Posao : Pisac
Datum upisa : 09.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptySub Jan 17, 2009 7:51 pm

hAHAH..oK..xD
Nazad na vrh Ići dole
http://NyMpHa97.piczo.com
Bill Weasley
Admin
Admin
Bill Weasley


Muški
Broj poruka : 974
Godina : 32
Lokacija : U svetu muzike la la la
Posao : Direktor Skole
Datum upisa : 07.07.2008

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyNed Feb 08, 2009 12:47 pm

Neki teenageri smatraju kako je zanimljivo i zabavno noću se vukljat po groblju - na taj način utažujući žed za paranormalnim ili možda navalom adrenalina ili na kraju krajeva da bi ispali "face" (da, ima i takvih slučajeva). No, osim jeze, straha od pokoje sjenke moguće je da vas s groblja "nešto" i doprati kući. Nešto takvo se dogodilo jednoj teenagerki u Engleskoj. Pošto njeno ime nije navedeno nazvat ćemo je "po naški" Ema.

Dogodilo se to prije kojih 30ak godina kada je Ema zajedno sa svojih par prijatelja, iz onog zadnjeg navedenog razloga, odlučila malo svojim veseljem narušiti mir i spokoj obližnjeg groblja. Na njenu žalost, "groblje" nije mirno i spokojno reagiralo na taj vandalizam.

Jeza u njenom domu započela je tek nekoliko dana kasnije. Prvi znak da nešto ne valja bilo kad se probudila jedne noći, a prikaza starice sjedila je na stolici kraj njenog kreveta. Prema njenim pričama nije se radilo o poluprozirnom entitetu već o jasnom liku, a u tom trenutku nije osjetila da joj želi ikakvo zlo. Naravno da je ujutro kad se probudila na to gledala kao na čudan san. No taj njen "čudan san" nažalost je pokazao kako je više od produkta njene REM faze, jer se ta starica ponovo javljala, ponekad čak i usred bijela dana. Ponekad ju je lik starice pratio po kući lebdeći iznad tla, samo ju promatrajući, ne predstavljajući nikakvu prijetnju. Bar ne u početku.

Jednog dana dok je spremala čaj, nevidljiva sila joj je u ruci "zavrnula" posudu u kojoj je bila pripremljena vruća voda za čaj s namjerom, kako Ema tvrdi, da ju polije tom vrućom vodom. Kako su pojavljivanja starice postala mnogo opasnija od one "faze" kada ju je samo promatrala - Ema je rekla svojoj majci što joj se događa. Nevjerica njene majke vrlo brzo je nestala kada je sama vidjela staricu u hodniku svoje kuće. Pratila ju je do sobe u kojoj je starica jednostavno nestala. No ne zadugo. Kada je Emina majka usisavala kuću nevidljiva sila joj je otela usisavač iz ruku, ponekad bi gurala vrata u suprotnom smjeru kad bi ih netko pokušao otvoriti ili zatvoriti, a noću bi jednoličan zvuk poput vrlo glasnog kapanja budio cijelo kućanstvo. No to nije bio zvuk kapanja u što ih je razuvjerio vodoinstalater pošto je pregledao cijelu kuću i nigdje nije našao curenje. Maltretiranje je postajalo sve intenzivnije. Od neobjašnjivih zvukova preko predmeta koji su se naočigled sami pomicali do događaja koji je prelio čašu. Dok je jednog dana sjedila sa svojim ocem, Ema je odjednom upala u stanje transa te počela pričati o nekom drugom životu kao kćer francuskog doktora iz 19. stoljeća. Nakon tog bizarnog događaja Ema je dobila i neke neobjašnjive psihičke moći - savijala je vilicu (baš interesantno kako se ne radi o, u ovakvom slučaju, vrlo često spominjanoj žlici) kad bi ju dodirnula. Nikakve istrage nisu uspjele dokučiti što se događalo u tom domu, a Emina obitelj se iselila.

Čisto iz znatiželje, jednog dana Ema se vratila u svoj prazni dom. Stražnja vrata bila su razvaljena te je tuda ušla. Podignula je telefon koji je ležao na podu, a tada ju je nešto zgrabilo za vrat. Hladni, nevidljivi prsti su je gušili. Nekako se oslobodila i pobjegla glavom bez obzira, a takva znatiželja joj se nikad više nije javila.

Jednom mi je prijatelj rekao da ako ćemo govoriti o dušama mrtvih koje se zadržavaju na Zemlji poslije smrti, zasigurno ih ne bi bilo na groblju pošto je tu tijelo doneseno nakon što ga je duša napustila. Ova priča očito pokazuje suprotno. Narušite im mir i neki bi vam se mogli i osvetiti.
Nazad na vrh Ići dole
https://svethpsrbija.forumsr.com
Lily Luna Potter
3 godina
3 godina
Lily Luna Potter


Ženski
Broj poruka : 92
Godina : 26
Datum upisa : 18.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyNed Feb 08, 2009 2:40 pm

ja znam puno strasnih prica, ali one izgledaju, gotovo smesno kada ih pisem na kompu, tako da onda i nisu tako (mozda ne i uopste) strasne...... Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Virginia Angela Weasley
Profa
Profa
Virginia Angela Weasley


Ženski
Broj poruka : 687
Godina : 26
Lokacija : U nekom mom svetu..
Posao : Pisac
Datum upisa : 09.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyNed Feb 08, 2009 2:43 pm

Heh,to nije tako velika stvar..Zato sto ta Ema je kriva..Da znate i duhovi postoje..Nemoj te ih izazivati!
Nazad na vrh Ići dole
http://NyMpHa97.piczo.com
Lily Luna Potter
3 godina
3 godina
Lily Luna Potter


Ženski
Broj poruka : 92
Godina : 26
Datum upisa : 18.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyNed Feb 08, 2009 2:46 pm

duhovi su ustvari nesto kao izgubljene duse mrtvaca koji se ne mogu videti.....jel????
nisam bas upucena u to......
Nazad na vrh Ići dole
Bella Swan
5 godina
5 godina
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 422
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao : Odbojkaaa....♥♥♥
Datum upisa : 11.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyNed Feb 08, 2009 4:28 pm

JA sam se zaledila...xDD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jonasbrothers.top-board.com
* Fenix Girl *
Profa
Profa
* Fenix Girl *


Ženski
Broj poruka : 109
Godina : 28
Lokacija : na hogwortsu,u naj kuci GRIFINGORU
Datum upisa : 31.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyNed Feb 08, 2009 5:07 pm

ja se nisam uplasila ali je bas sooooper prica
da duhovi su duse umrlih ljudi koje spavaju u telimana groblju) ali kao
sto vidite mogu i da se probude i onda...... Twisted Evil dfffg
hhehehe,salim se ali to je tako mada je neverujem nesto previse u to
vise verujem u magiju,HPa itd......
Nazad na vrh Ići dole
Bella Swan
5 godina
5 godina
Bella Swan


Ženski
Broj poruka : 422
Godina : 28
Lokacija : Hollywood
Posao : Odbojkaaa....♥♥♥
Datum upisa : 11.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyNed Feb 08, 2009 11:16 pm

Ja ne werujem ni u shta msm ponekad se zamislim i zapitam da li starno postoje tako ta chudowishta wampiri , wukodlaci....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.jonasbrothers.top-board.com
Braco
Profa
Profa
Braco


Muški
Broj poruka : 205
Godina : 28
Lokacija : eeeeeee tajna.....
Posao : playing piano
Datum upisa : 16.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH EmptyNed Feb 08, 2009 11:39 pm

naravno da ne postoje...
Nazad na vrh Ići dole
http://hogwarts.8forum.biz/forum.htm
Sponsored content





STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
STRASNE PRICE BAHAHAHAH
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Price Barda Bidla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Svet HP :: Skola :: Zabranjena Suma-
Skoči na: