Svet HP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svet HP

.
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 STRASNE PRICE BAHAHAHAH

Ići dole 
+11
Little J@ne Riddle
Evanna Lynch
Bellatrix Lestrange
* Fenix Girl *
Lily Luna Potter
Braco
Rihanna
Bella Swan
Hermione Weasley
Virginia Angela Weasley
Bill Weasley
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Hermione Weasley
Admin
Admin
Hermione Weasley


Ženski
Broj poruka : 690
Godina : 27
Lokacija : Forest
Posao : Zamenica direktora
Datum upisa : 18.08.2008

STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 EmptySre Jul 15, 2009 5:11 pm

Ja ne smem sad da ih pročitam! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Virginia Angela Weasley
Profa
Profa
Virginia Angela Weasley


Ženski
Broj poruka : 687
Godina : 26
Lokacija : U nekom mom svetu..
Posao : Pisac
Datum upisa : 09.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 EmptySre Jul 15, 2009 5:31 pm

E sada vam najozbiljnije kazem da duhovi postoje..Mozda ne kao ljudi..Ili duse ..Ili kao likovi koji se pojavljuju..ALi P O S T O J E..Bolje vam je da se ne ceprkate sa njima ono ,,Hajde da dozivamo duhove'' ono sa casom,svecama i ostalim stvarima..Ako ste to i radili,pripazite se kada porastete..Znam sta vam pricam.. DON'T DO THAT!
Nazad na vrh Ići dole
http://NyMpHa97.piczo.com
Hermione Weasley
Admin
Admin
Hermione Weasley


Ženski
Broj poruka : 690
Godina : 27
Lokacija : Forest
Posao : Zamenica direktora
Datum upisa : 18.08.2008

STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 EmptySre Jul 15, 2009 5:34 pm

Reci na razlog! SAY,SAY!
Nazad na vrh Ići dole
Virginia Angela Weasley
Profa
Profa
Virginia Angela Weasley


Ženski
Broj poruka : 687
Godina : 26
Lokacija : U nekom mom svetu..
Posao : Pisac
Datum upisa : 09.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 EmptySre Jul 15, 2009 5:35 pm

,,Say it,say it'' e,pa necu :LOL: ..To je porodicna tajna Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://NyMpHa97.piczo.com
Bela Talbot
1 godina
1 godina
Bela Talbot


Ženski
Broj poruka : 4
Godina : 28
Datum upisa : 15.07.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 EmptySre Jul 15, 2009 5:50 pm

jao citala sam tu za lizanje...cak je bio taj mit u supernaturalu (seriji),samo sto prava legenda ide malo drugacije...mislim da je cura imala cimericu na koledzu i otisla je vani...kad se vratila cula je vrisku i lupanje u sobi i mislila da joj cimerica ima decka u sobi ali je svejedno provirila da se uveri,svetlo je bilo ugaseno...i izasla je ubrzo,navece kad se sve smirilo dosla je u sobu i samo je legla u krevet,osetila je da joj neko lize ruku ali je mislila da je to pas njene cimerice pa je zaspala. ujutru kad se probudila nasla je drugaricu kako lezi krvava i mrtva na krevetu-znam da je ubica ubijao samo one koji ga vide,tako da je ona videla na zidu kako je krvlju ispisano:
ZAR TI NIJE DRAGO STO NISI UPALILA SVETLA
pale brrrrrrrrr
Nazad na vrh Ići dole
Hermione Weasley
Admin
Admin
Hermione Weasley


Ženski
Broj poruka : 690
Godina : 27
Lokacija : Forest
Posao : Zamenica direktora
Datum upisa : 18.08.2008

STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 EmptySre Jul 15, 2009 5:55 pm

AAAA,užass! Nećuuu Sad STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 129295
Nazad na vrh Ići dole
Catherine Wood
1 godina
1 godina
Catherine Wood


Ženski
Broj poruka : 30
Godina : 27
Lokacija : Hogwarts
Posao : Playin Qudditch with Gryffindor team, reading books and sneaking around under invisibility cloak.
Datum upisa : 22.07.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 EmptyNed Jul 26, 2009 12:27 am

Procitah zadnju rec i necu da citam... Ne volim,jednostavno...A i sada je kasno,uskoro cu da spavam,a ja cujem kako mi se tata u susednoj sobi,ne susednoj,udalena je soba,kako se sokrece kad spava! Cujem kako laminat pucka,kako moje macke lupaju napolju..
Jer ja sam se kao mala mnogo bojala mraka,a i sad se bojim,i jednom smo prizivali nekakvog jbnog srecnog duha,i on nam rekao da mozemo da ga bacimo bla,bla..I posle nisam mogla da spavam.Pa mi pricaju da ima duh u svaki cosak. Bla,bla. I meni to nije strasno,ali kad tream da zatvorim oci..E tad jeste.
I sad spavam sa upaljenim svetlom Embarassed Pa sta god da mislite o meni,ne znate kakvo sam iskustvo imala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.beauxbattons.forumotion.net
Ginney

Ginney


Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.07.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 EmptySre Jul 29, 2009 5:31 pm

M3ni se svida ali sam je i ranije citala
Nazad na vrh Ići dole
Trinidad Maria Gardell
Profa
Profa
Trinidad Maria Gardell


Ženski
Broj poruka : 449
Godina : 29
Lokacija : The magic library
Datum upisa : 18.08.2008

STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 EmptyČet Jul 30, 2009 1:31 pm

Drugarice i ja smo htele da prizivamo duha kad je nestalo svetla u mom komsiluku ali smo odustale
Nazad na vrh Ići dole
Bellatrix Lestrange
Min. M
Min. M
Bellatrix Lestrange


Ženski
Broj poruka : 560
Godina : 29
Lokacija : Lutam okolo
Datum upisa : 16.01.2009

STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 EmptySre Avg 05, 2009 3:33 pm

Bela Talbot ::
jao citala sam tu za lizanje...cak je bio taj mit u supernaturalu (seriji),samo sto prava legenda ide malo drugacije...mislim da je cura imala cimericu na koledzu i otisla je vani...kad se vratila cula je vrisku i lupanje u sobi i mislila da joj cimerica ima decka u sobi ali je svejedno provirila da se uveri,svetlo je bilo ugaseno...i izasla je ubrzo,navece kad se sve smirilo dosla je u sobu i samo je legla u krevet,osetila je da joj neko lize ruku ali je mislila da je to pas njene cimerice pa je zaspala. ujutru kad se probudila nasla je drugaricu kako lezi krvava i mrtva na krevetu-znam da je ubica ubijao samo one koji ga vide,tako da je ona videla na zidu kako je krvlju ispisano:
ZAR TI NIJE DRAGO STO NISI UPALILA SVETLA
pale brrrrrrrrr
Znam, msm da sam videla taj isecak filma....nisam gledala do kraja, samo sam videla taj deo kad ona ulazi u sobu i misli da je ona sa deckom, a on je u stvari ubija...nije mi se svidelo pa sam prebacila Razz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: STRASNE PRICE BAHAHAHAH   STRASNE PRICE BAHAHAHAH - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
STRASNE PRICE BAHAHAHAH
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Price Barda Bidla

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Svet HP :: Skola :: Zabranjena Suma-
Skoči na: